• Or Lev-Ari

The Perfect Summer Escape: Boss Bottled Marineלאלו מכם שעוקבים אחרי באינסטאגרם, לפני כחודש סיפרתי לכם על הגרסאות החדשות מבית הוגו בוס שהצטרפו לסדרת בוס ׳בוטלד׳ אותן פגשתי בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון. היום, אנחנו כבר מדברים על גרסה חדשה - ככה זה כשמדובר באחד מהניחוחות הכי אייקוניים לגבר ב-20 השנים האחרונות, כמה אייקוני? כמעט בכל 3 דקות נמכר בושם מסדרת בוס ׳בוטלד׳ בעולם (כ-200 מיליון בקבוקים נמכרו מאז הושק לראשונה). הפעם, אנחנו מדברים על גרסה קרירה ומרעננת לגבר שמצטרפת לסדרה לזמן מוגבל (כלומר לעונת הקיץ הקרובה בלבד) אותה תוכלו לרכוש בעמדת הפופ-אפ החדשה בדיוטי פרי ג׳יימס ריצרדסון והיא נקראית בוס ׳בוטלד מארין׳ ניחוח בהשראת חופשת החוף המושלמת. אם אהבתם את הגרסה המקורית, אין סיבה שלא תתאהבו גם בזו. מתחילים!


ללסקירה הקודמת בשיתוף ג׳יימס ריצ׳רדסון וקצת על ההיסטוריה של הבית הקליקו כאן.


סדרת הבישום ׳בוס בוטלד׳:


את סדרת הבישום בוס ׳בוטלד׳ יצר המותג בשנת 1998 עם הבושם הראשון בסדרה שנקרא על שמה. את הניחוח הראשון יצרו אניק מנרדו וכריסטיאן דוסולייר בהשראת גברים מצליחנים, תחרותיים ומלאי מוטיבציה ועוצמה שילחמו על מנת להשיג את המטרות והיעדים שלהם. מאז ועד היום, בסדרה הושקו יותר מ-20 גרסאות שונות לגברים ונשים שזכו להצלחה רבה והפכו לרבי מכר בכל רחבי העולם בינהן מספר גרסות לימיטד אדישן שהפכו לנחשקות במיוחד בקרב חובבי הסדרה.


בוס ׳בוטלד׳ - ניתן להשיג בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון.רעיון שהתחיל מתוך רצון לעורר מודעות סביבתית:


בשנת 2017 צירף המותג ׳הוגו בוס׳ את אחד הכוכבים ההוליוודיים הכי בולטים בשנים האחרונות לשורת השגרירים שלו: כריס האמסוורט׳ - אשר ידוע בעיקר בזכות תפקידו כת׳ור ביקום הקולנועי של מארבל. אחד מהתחביבים העיקריים של כריס מילדות זה גלישת גלים, תחביב שהפך אותו גם לאחד מהפעילים הסביבתיים הכי משפיעים אשר רותמים את הפופולריות שלהם לטובת העלאת המודעות לשינויי האקלים, הגנה על מינים בסכנת הכחדה וכן הגנה על האוקיינוסים. בשנת 2021 הפך כריס לפנים הרישמיות של סדרת הבישום בוס ׳בוטלד׳. כחלק מהרצון של כריס לעורר מודעות סביבתית וביחד עם קברניטי חטיבת הבישום של המותג החליטו יחד ליצור בושם במהדורה מוגבלת שיקרא בוס ׳בוטלד מארין׳ אשר ילווה בין היתר בקמפיין הסברתי סביב חשיבות השמירה על האוקיינוסים והים לצד העלאת המודעות לקיימות.


כריס האמסוורט׳ הפנים של סדרת בוס ׳בוטלד׳.הניגוד שבין האוקיינוס הקר לחום השמש המשתקפת על המים:


את הניחוח החדש בסדרת בוס ׳בוטלד׳ ניסיתי בשבוע שעבר בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון בעמדת הפופ החדשה והקייצית. הניחוח בגרסתו ׳המארינית׳ שיוצא במהדרה מוגבלת לעונת הקיץ הקרובה בלבד מציג קומפוזיציה קרירה שנשארת נאמנה לגרסת המקור עם תווים אנרגטיים ורעננים בהשראת האוקיינוס: תו התפוח המאפיין את הסדרה קיבל הפעם טוויסט קריר (בחטיבת הבישום של הוגו בוס הגדירו אותו כתפוח קפוא) בשילוב של מנטה לצד תווים חמימים כמו מרווה, עץ קשמיר, פאצ׳ולי ואלגום אשר עומדים בניגוד מוחלט לתווים הקרירים. התוצאה: אקזוטית, רעננה ועשירה מאי פעם. לפי דעתי זו הגרסה הכי טובה שנוצרה מהבושם הזה אי פעם כך שאם אהבתם הקפידו להצטייד בהתאם שכן מדובר בגרסה במהדורה מוגבלת. גם הבקבוק האייקוני אשר מזוהה עם הסדרה קיבל גרסה רעננה בגימור כחול רויאל חלבי, ומעליו מכסה מוברש כחול עמוק.


עמדת הפופ-אפ החדשה בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון.סוף דבר: עדכנו את מלתחת הבישום בהתאם לעונה:


בדיוק כמו שאתם נפרדים מבגדי החורף ומהקרמים העשירים של העונה הקרה, כך גם הבושם הארומטי שליווה אתכם בימים הקרים צריך לפנות את מקומו לבושם קליל ורענן שיתכתב עם מזג האוויר הקייצי ובעיקר באקלים הישראלי הלוהט. ההשקה החדשה מבית בוס עונה בדיוק מושלם להגדרה בושם קייצי ומרענן כפי שאני רואה זאת ולדעתי צפויה לכם הנאה רבה מהשימוש בו וגם לא מעט מחמאות. אז אל תשכחו (כמו תמיד) שניה לפני שאתם עולים על המטוס לבצע עצירה קטנה בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון ולבקר בעמדת הפופ-אפ הקייצית של סדרת בוס ׳באטלד מארין׳. כמו תמיד זמין לכל השאלות שלכם באינסטאגרם ובמייל.


אורלקריאת הסקירות האחרונות שעלו באתר בשיתוף דיוטי פרי ג׳יימס ריצרדסון:


בשמי מנסרה

סדרת בשמי ׳בורן אין רום מבית וולנטינו׳
0 comments