• Or Lev-Ari

Boss Bottled Parfum - The Latest Newcomer to The Boss Bottled Line

Updated: Aug 11לאלו מכם שעוקבים אחרי באינסטאגרם, בחודשים האחרונים סיפרתי לכם על מספר גרסאות חדשות מבית הוגו בוס שהצטרפו לסדרת בוס ׳בוטלד׳ אותן פגשתי בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון. היום, אנחנו שוב מדברים על גרסה חדשה - ככה זה כשמדובר באחד מהניחוחות הכי אייקוניים לגבר ב-20 השנים האחרונות. ההייפ וההצלחה של סדרת בוס בוטלד׳ לא מגיעה בכדי, נראה שהוגו בוס עלו על נוסחה מנצחת והם משגרים לנו רצף של להיטים בזה אחר זה. הפעם, גרסה הרבה יותר אינטנסיבית לגבר שמצטרפת לסדרה אותה תוכלו לרכוש בעמדת הפופ-אפ החדשה בדיוטי פרי ג׳יימס ריצרדסון והיא נקראית בוס ׳בוטלד פארפום׳ ניחוח עמוק שמוגדר על ידי המותג אפילו כ׳אפל׳ וייחודי; סמכו עלי, אם אהבתם את הגרסה המקורית, אין סיבה שלא תתאהבו גם בזו. אה, ושניה לפני שמתחילים, אתם גם יכולים לזכות מטעם הוגו בוס בכרטיסי טיסה לניו-יורק. כל הפרטים בכתבה. מתחילים!


לסקירה הקודמת בשיתוף ג׳יימס ריצ׳רדסון וקצת על ההיסטוריה של בית האופנה הוגו בוס: הקליקו כאן.


את סדרת הבישום בוס ׳בוטלד׳ יצר המותג בשנת 1998 עם הבושם הראשון בסדרה שנקרא על שמה. את הניחוח הראשון יצרו אניק מנרדו וכריסטיאן דוסולייר בהשראת גברים מצליחנים, תחרותיים ומלאי מוטיבציה ועוצמה שילחמו על מנת להשיג את המטרות והיעדים שלהם. מאז ועד היום, בסדרה הושקו יותר מ-20 גרסאות שונות לגברים ונשים שזכו להצלחה רבה והפכו לרבי מכר בכל רחבי העולם בינהן מספר גרסות לימיטד אדישן שהפכו לנחשקות במיוחד בקרב חובבי הסדרה - הגרסה הנוכחית אגב היא בלעדית לחנויות דיוטי פרי ומוגבלת לרכישה בזמן הקיץ בלבד.


גרסה נוספת בסדרה אותה תוכלו לרכוש בעמדת הפופ אפ: גרסת האו דה פרפום.רעיון שהתחיל מתוך רצון להעניק ייחודיות ללובש גם אם מדובר בבושם פופולארי:


כשמדובר בבשמים פופולאריים (בעיקר כמו בשמי הוגו בוס) הסיכוי להיות ״היחיד והמיוחד״ כשאתה לובש את בשמי הסדרה הוא לא גבוה. לכן, בשנים האחרונות ניתן לראות שבהוגו בוס החלו לייצר גרסאות לימיטד אדישן רבות לסדרה הפופולארית; בין אם מדובר בגרסאות לזמן מוגבל, גרסאות שניתן לקנות רק בחנויות דיוטי פרי, ועוד (כמובן שאת הסדרה הקבועה של בוס בוטלד׳ ניתן לרכוש בכל עת). הרעיון העומד מאחורי המהלך הוא להעניק לחובבי סדרת סדרת הבישום המצליחה את ההזדמנות לבלוט ולהרגיש ייחודיים גם בקרב משתמשי הסדרה האחרים - ממש כמו בעולם בשמי הנישה. לדעתי, מדובר במהלך מבריק שכן היום כולם רוצים להרגיש ייחודיים ובהוגו בוס השכילו להבין זאת וגם לבצע היטב!


בוס בוטלד׳ פארפום - גרסת לימיטד אדישן חדשה מבית המותג - ניתן להשיג בג׳יימס ריצ׳רדסון.הנוף העירוני של ניו-יורק כהשראה לפלטת הצבעים של בוס בוטלד׳ פרפום:


גרסת הלימטד אדישן כוללת פלטת צבעים מודרנית של שחור וזהב ושואבת השראה מהנוף העירוני של ניו יורק. גם הניחוח החדש בסדרה אומנם נשאר בבקבוק הקלאסי והאייקוני אולם הוא קיבל עיצוב מחדש בגוון של לכה שחורה מעושנת וכובע שחור מוברש בגימור מט׳ שמרמז על הניחוח העשיר אותו יצרו צמד הבשמים אניק מנרדו וסוזי להלי. מדובר בניחוח אולטרה גברי ועז - ענברי ועמוק ומיועד לגבר הכריזמתי שאינו פוחד להעיז; הניחוח אינו דומה לאף אחד מבשמי הסדרה אך עם זאת משתלב בהתאמה וכך מרחיב את קו הניחוחות בוס בוטלד׳ עם הריכוז הגבוה ביותר של תמצית בושם שעד כה היה בסדרה. בין התווים ניתן למצוא מגוון מפתיע ומעניין של רכיבים: תווים עליונים של מנדרינה וקטורת חריפה לצד בטון אוריס ועץ תאנה כשבבסיס הבושם תווי עץ ארז ודמוי עור. לדעתי הגרסה החדשה עוצמתית ומהפנטת, מעטים האנשים שיוכלו להישאר אדישים לניחוח כה עוצמתי - אני מאוד אהבתי.


בוס בוטלד׳ פרפום - גרסה חדשה, עוצמתית ומהפנטת לניחוח המוכר.חלל הפופ-אפ של בוס בוטלד׳ פרפום בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון:


בחלל הפופ-אפ אשר קיבל גם הוא עיצוב בהשראת הצבעים החדשים של גרסת הפרפום (הממוקם בקדמת דיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון), ניתן למצוא מסך אינטרקטיבי עם אנימציה תלת מימדית של העיר ניו יורק, גורדי השחקים שבה ומפת העיר. בנוסף, במתחם תוכלו להצטלם עם חברים באמצעות מצלמת סלפי המחוברת לתאורה מובנת שתייצר לכם את התמונה המושלמת לשיתוף ברשתות ואפילו קוד QR שאם תסרקו אותו תוכלו להלביש על התמונה שלכם פילטר ייחודי בהשראת העיר ניו יורק. אם כל זה לא מספיק, הגענו לחלק שכולכם חיכיתם לו: אם תענו על השאלון של הוגו בוס בעת סריקת קוד ה QR בעמדה, תוכלו לזכות בזוג כרטיסי טיסה לניו יורק מתנת הוגו בוס!


עמדת הפופ אפ האינטרקטיבית של הוגו בוס בוטלד׳ פרפום.

אם תסרקו את הקוד בעמדה ותמלאו שאלון תוכלו לזכות בכרטיס טיסה לניו יורק.מהי הצלחה עבורך?


אחת הסיסמאות שמלוות את בית האופנה והקמפיין שואלת את הצרכן שאלות חשובות כמו: האם אתה הבוס של עצמך? האם אתה עובד עבור אחרים/בוסים? ומהי הצלחה עבורך? כשצפיתי בראיון שנערך סביב השקת הבושם יחד עם הפנים הגלובאליות של הוגו בוס כריס האמסוורט׳ הוא נשאל מהי הצלחה עבורו? כריס ענה בראיון: ״עבור כל אחד הצלחה נראית אחרת ומה שאני מגדיר כהצלחה עבורי - אינה מסמלת הצלחה עבור אחרים - אתה חייב להישאר נאמן למי שאתה ולא לאפשר לאחרים להגדיר איך נראית הצלחה עבורך". דווקא משפט אחד תפס אותי במה שהוא אמר וזה אתה חייב להישאר נאמן לעצמך. ההשקה החדשה של בוס בוטלד׳ פרפום מדברת בדיוק על כך: להישאר נאמן לעצמך, למצוא את הייחוד שלך, ולבדל את עצמך מאחרים. בדיוק בגלל זה הבושם מושק במהדורה מוגבלת בלבד בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון - כך שמי שיצליח לשים עליו את ידו יהיה ייחודי ושונה מאחרים.


עד כאן להפעם, ואל תשכחו (כמו תמיד) שניה לפני שאתם עולים על המטוס לבצע עצירה קטנה בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון ולבקר בעמדת הפופ-אפ האינטראקטיבית של סדרת בוס באטלד׳ פארפום. כמו תמיד זמין לכל השאלות שלכם באינסטאגרם ובמייל.


אור


**גילוי נאות: הסקירה עלתה בשיתוף דיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון.0 comments