• Or Lev-Ari

J'adore Dior!אייקוני, יוקרתי, מפתה וחושני. אלה המילים שקופצות לי לראש כשאני שומע את השם ג'אדור של דיור.

עם בקבוק אשר מתהדר בעיצוב יוקרתי המעוטר בצוואר מוזהב וארוך, פרזנטורית הוליוודית אשר הפכה לסימן ההיכר של ג׳אדור (שרליז טרון), וניחוח שמסמל את הנשיות הניצחית - לא בכדי ג׳אדור הפך מאז הושק ב- 1999 לבושם הנמכר ביותר של המותג.

אז לרגל השנה האזרחית החדשה, ואם בגלאם וזוהר עסקינן, הכנתי לכם לסקירה שכולם מלאת גלאם לרגל השקת בושם חדש בסדרת הג׳אדור בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון. 10, 9, 8, 7... יצאנו לדרך!

אז בשבוע שעבר, טרם עליתי על טיסת SWISS לציריך, לביקור בשווקי הכריסמס המפורסמים של העיר, הזמינו אותי החברים בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, לבלות במתחם היוקרתי שהקימו בשיתוף פעולה נוצץ במיוחד עם מותג העל כריסטיאן דיור, לרגל השקת הבושם החדש בסדרת הג׳אדור - ג׳אדור אבסולו.

במתחם הייחודי שכולו ממותג דיור, כשמתנות כריסמס ממותגות שזורות לגובה לצד פירמידה של ג׳אדורים, וסרטון הכריסמס השנתי של דיור מתנגן ברצף;

נכנסתי לאווירת החג. במתחם מצאתי את גרסאותיו השונות של הג׳אדור מבית דיור: J'adore הקלאסי, J'adore in Joy, וכן גרסתו החדש והמרוכזת במיוחד -

גרסת ה - Absolu.

מבקר במתחם ג׳אדור החדש והנוצץ בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון טרם אני עולה על טיסה SWISS לציריך.

במתחם החדש של דיור תוכלו למצוא את שלל בשמי המותג האהובים עלי אישית אותם גם סקרתי בבלוג (סובאג׳, מיס דיור, ועוד רבים וטובים) ולקבלם ארוזים באריזה מיוחדת אותה ניתן להשיג בעונת הכריסמס בלבד.

גרסאותיו השונות של J'adore by Dior ומה הופך אותו לכל כך אייקוני:


במרוצת השנים לבושם ג׳אדור יצאו מעל 20 גרסאות ומהדורות שונות וכולן היו הצלחה עולמית מסחררת,

אולם כיום בדיוטי פרי ג׳יימס ריצ׳רדסון תוכלו למצוא את חמש הגרסאות המרכזיות שמלוות את המותג: J'adore injoy, J'adore edt, J'adore edp, J'adore L'Or, וגרסתו החדשה והמרגשת ״Absolu".

כל הגרסאות כמובן דומות זו לזו אך בכל אחת מהן נגיעה שונה בגוון הבושם, בריכוזיותו, ובקלילותו.

J’adore l’Or – ניחוח פרחוני מזרחי, חושני ויקר.

J’adore Eau de Parfum ה-J’adore המקורי - ״התגלמות הנשיות״ פרחוני ופירותי.

J'adore Eau De Toilette – הרכב חדש של הניחוח, הנאסף בעדינות סביב רוח 'עלי הכותרת של הפרחים.

J'adore In Joy - בושם בהשראת המדבר והמרחקים שיוצר סביב תווי הנרולי ופריחת התפוז מגינתו של מר דיור.

מאז הושק בשנת 1999 הבושם הפך לסמל לנשיות מתפרצת, חושנית, וחסרת מעצורים; ואת המסר הזה דיור ניסו להעביר בכל הפרסומות שיצרו מאז ועד היום לג׳אדור.

בכולן ניתן לראות את הפרזנטורית האלמותית אשר קולה מהדהד בראשי בכל פעם שאני שומע את שמו של הבושם: ״J'adore Dior" - מתפשטת מכל בגדיה, רצה אל המרחקים, ומעבירה מסר ברור של חוזק ועוצמה נשית מתפרצת. כל אלו, לצד ניחוח מנצח אשר מופק מרכיבים נדירים ויוקרתיים הפכו את הבושם לאייקון נשי, ולרב מכר עולמי.

הבושם החדש בסדרה אשר מושק בימים אלה בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, מהווה גרסה מחוזקת לגרסה המקורית וגרסת ה:״Injoy" שהושקה בשנה שעברה, ולכן נקראת "J'adore Absolu". את גרסת האבסולו מכנה בשם הבית של המותג פרנסואה דמשי ״נקטר״ וזאת כדי להדגיש את עוצמתה ואת ריכוזה העמוק והדרמתי.

בדומה לאחיו גם הוא רענן, אלגנטי ונשי אולם תווי הבושם המקוריים קיבלו טוויסט חמים ופרחוני על מנת להעשיר את הפרמולה ולחזק אותה.


נתחיל מהעובדה שמדובר בבקבוק שמהווה יצירת אומנות של ממש. עיטורי הזהב וצורתו היוקרתית תקשט כל חדר אמבטיה. ההשראה לבקבוקים הם עיצובי השמלות היודעים של דיור (שמלות צמודות עד איזור המותניים ותפיחה קלה מאיזור המותניים ומטה). עיצוב מעוגל ונשי. הפקק נראה כטבעות זהב אחת על השניה וההשראה לו היא צמידי הצוואר של שבט המסאי באפריקה, והקולרים הגבוהים של שמלות הנשים מהמאה ה-19 (שמלות כאלו לבשה אימו של כריסטיאן דיור).

תווים עליונים: מגנוליה, יסמין סאמבק.

תווי אמצע: יסמין, ורד חודש מאי, טוברוז הודי.

תווי בסיס: פריחת תפוזים.

טיפ לחובבות הבשמים הפרחוניים - הייתי ממליץ לכן לנסות את הגרסה זו של הג׳אדור כיוון שהתווים הפירותיים הוחלפו בתווים פרחוניים כדי ליצור בושם נשי ובוגר יותר שיהיה בעל שובל מפתה שמחזיק לאורך כל היום.

אסגור את הסקירה באיחול שנה אזרחית טובה ומבושמת לכולם, מלאה בהגשמה עצמית, הזדמנויות חדשות, ורק טוב!

את כל בשמי ג׳אדור המדוברים תוכלו למצוא במתחם דיור בדיוטי פרי ג׳יימס ריצרדסון.


J'adore L'absolu -114$.

#DUTYFREE #דיוטיפריdutyfree #jrdutyfree #jamesrichardsondutyfree #JADIOR #CHRISTIANDIORPERFUMS #dior #JADOREDIOR #jadorelabsolu

© 2017 by Or Lev-Ari 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon