• Or Lev-Ari

The Perfect Gift Is Wrapped in Blue | Tiffany & Co For JRטיפאני אנד קו - מותג התכשיטים היוקרתי אשר הפך במרוצת השנים לאייקון תרבותי של ממש בזכות הסרט האלמותי "ארוחת בוקר בטיפאניס", (בו גם משחקת אודרי הפבורן), מותג אשר שכלל והפך את אומנות נתינת המתנה לסמלו המסחרי - (הקופסא הכחולה של טיפאני), וששלמות היא שם נרדף לתכשיטיו; יוצא בשיתוף פעולה מרהיב עם דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רסון לרגל השקת הבושם החדש "Tiffany & Co Intense". אבל לפני שאספר לכם את כל הפרטים, הרשו לי להוציא את הקלשיאה מהסיסטם ולהגיד כבר עכשיו: "I'm crazy about Tiffany's".

אודרי הפבורן מתוך הסרט "ארוחת בוקר בטיפאניז"

אז בשבוע שעבר, טרם עליתי על טיסה 319 של אל-על לפאריז, הזמינו אותי החברים בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון לבקר במתחם היוקרתי שהקימו בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ; יחד עם מותג התכשיטים והאקססוריז היוקרתי טיפאני אנד קו.

במתחם הייחודי שכולו ממותג בצבע הכחול האייקוני של טיפאני, כשמתנות קטנות עטופות כחול שזורות לגובה, לרגע קט הרגשתי כאילו נתלשתי מהמציאות אל תוך הסצנה בה מבקרת הולי גולייטלי בבוטיק הדגל של המותג הממוקם על שדרת הפיפט' אבניו בניו יורק. אנחת רווחה קלה החזירה אותי מהר מהר אל המציאות כי פאריז בכל זאת מחכה לי, אבל הטיסה לא! במתחם של טיפאני בדיוטי פרי מצאתי את הבושם המצליח מבית המותג אשר קרוי על שמו: "Tiffany & Co Edp", את גרסתו החדשה של הבושם אשר מושקת בימים אלו ממש "Tiffany & Co Intense", ולקינוח: עמדה בה מוצע שירות חריטה עם הקדשה אישית על הבושם!

מבקר במתחם טיפאני אנד קו בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון טרם אני עולה על טיסה 319 לפאריז.

בעודי עומד בדוכן נרגש, כשעלי לבחור למי להקדיש את הבושם, נזכרתי שימים ספורים לאחר נחיתתי חברה טובה שלי מתחתנת; וישר חשבתי: מה טוב יותר מבושם של טיפאני ארוז למשעי? בושם של טיפאני ארוז למשעי כשעליו חריטה עם הקדשה אישית לרגל חתונתה! עכשיו, זוכרים שאמרתי לכם שהמותג הפך את טקס נתינת המתנה לאומנות של ממש? אז מצ"ב ההוכחה.

עמדת החריטה בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, והמתנה הסופית.

למה הבושם של טיפאני אנד קו הוא המתנה המושלמת?

"Diamonds Are a Girl's Best Friend"


נתחיל מהעובדה שמדובר בבקבוק שמהווה יצירת אומנות של ממש. החיתוך המדוייק של הזכוכית הצלולה והמבנה הגיאומטרי של הבקבוק, יוצרים ביחד את המראה הקלאסי של היהלום של טיפאני (שצורת חיתוכו מהוגנת בסימן המסחר של המותג). ואם כל זה

לא מספיק גם הריח שלו אלגנטי, נשי, רענן, רומנטי, ויוקרתי.

הבושם הראשון בסדרה אותו תוכלו למצוא במתחם נקרא: "Tiffany & Co edp" מכיל מרכיבים נדירים ויוקרתיים וריחו אמור לאפיין את האישה המודרנית שאוהבת יוקרה ויהלומים. ביננו, איזו אישה לא אוהבת יוקרה ויהלומים? ;)

תווים עליונים: מנדרינה, ברגמוט, ולימון.

תווי אמצע: איריס, ענבי שועל, אפרסק, וורד.

תווי בסיס: מאסק, פאצ'ולי.

הבושם החדש בסדרה אשר מושק בימים אלה בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, מהווה גרסה מחוזקת לגרסת הפרפום שהושקה בשנה שעברה ולכן נקרא: "Tiffany & co Intense". בדומה לאחיו הבכור גם הוא רענן, אלגנטי ונשי אולם תווי הבושם המקוריים קיבלו טוויסט חמים על מנת להעשיר את הפרמולה ולחזק אותה.

בתווי הבסיס: במקום הפצ'ולי הוכנס ענבר, ואל המאסק הצטרפו וניל גינאי, קשמירן, בנזואין, וגזר מתקתק. בתווי האמצע: כעת תוכלו למצוא יסמין במקום אפרסק, ואת התווים העליונים החמצמצים החליפו תווים פירותיים ונשיים.

גרסת האינטנס החדשה מבית טיפאני אנד קו - דיוטי פרי ג'יימס ריצרדסון.

בחזרה לסיפור שלי, לאחר שנתתי את הבושם לחברתי לורן בהתכנסות שביצעה במלון כמה ימים לפני חתונתה, שתרחשה בראשון האחרון; חיוך רחב מילא את פניה.

חיוך רחב שמסגיר התרגשות. "אני מאוהבת! זה יהיה הבושם שלי לחתונה! הוא כל כך נשי ועם זאת יש בו משהו שמשדר ביטחון ויוקרה".

אני את שלי עשיתי. לא שהיה לי צל של ספק, הרי ידוע מאז ומתמיד שהמתנה המושלמת מגיעה באריזה כחולה.

אם גם אתם רוצים להעניק ליקירכם את המתנה המושלמת, עשו לעצמכם טובה ובקרו במתחם של טיפאני אנד קו שיחכה לכם במהלך כל החודש הקרוב בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון. אה, ואל תשכחו לחשוב מה בא לכם לחרוט על הבושם מבעוד מועד!

Tiffany & Co EDP 50ml - 91$, 75ml - 119$.

Tiffany & Co Intense 50ml -99$, 75ml -139$.


#DUTYFREE #jamesrichardsondutyfree #jamesrichardson #דיוטיפריdutyfree #jrdutyfree #קוסמטיקהוטיפוחבדיוטיפרי #בשמיםבדיוטיפרי #דיוטיפרי #דיוטיפרימתחמייופי #דיוטיפריטיפאני #טיפאניאנדקו #TiffanyCo #breakfastattiffanys #בושםלאישה #טיפאניבושם #חריטהעלבושם #טיפאניאנדקואינטנסלאישה #TiffanyCointenseperfume #TiffanyCoperfumeedp

© 2017 by Or Lev-Ari 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon