• Or Lev-Ari

ללא כאב, ללא כוויות, ניתן להחשף לשמש, וזה באמת עובד! כל מה שרציתם לדעת על טכנולוגית הסרת השיער החדשה


תחום הסרות השיער הוא תחום רווי הבטחות. כולם מציעים שיטה בטוחה, יעילה ומתקדמת; ורבים המיתוסים והשאלות בנושא על האמת.

מתוך רצון לנפץ לכם כמה מיתוסים, לעדכן אתכם בשיטה הכי חדשנית ויעילה, וגם לדאוג לאסטתיקה האישית שלי, יצאתי לבדוק בעצמי את טכנולוגיית הסרת השיער החדשה הנקראת SHR, אותה משיקה חברת "מדיקל נובה" ברחבי הארץ באמצעות מכונת ה- Soprano Ice 3D laser. נצא לדרך!


כבר לא צריך לסבול ב2018.

מהי טכנולוגיית ה- SHR החדשה:

כיום קיימות מספר רב של טכנולוגיות להסרות שיער: לייזר, IPL (פעימות אור אינטנסיביות), וSHR - הטכנולוגייה המתקדמת ביותר בתחום הסרות השיער כיום, אשר גורמת להרס זקיק השערה באמצעות קרני אור שחודרות לעור, כמובן מבלי לפגוע בו.

הסרת השיער המיותר בטכנולוגיית ה-SHR מתבצעת באמצעות מכשיר חדשני המהווה פריצת דרך בתחום ועונה לשם: "Soprano Ice 3D Laser".

הטכנולוגיה המתקדמת המצויה במכשיר מאפשרת הסרת שיער בטוחה ואפקטיבית, ללא כאב. רבים מכם בטח קוראים את השורה הזו ואומרים מה? ללא כאב? בסדר..

אבל כן.. אחרי שניסיתי את המכשיר באזור הפנים כדי ליצור קו מסורטט ואחיד יותר למראה הזקן, אני יכול לאשר לכם שאכן מדובר בפרודצורה נטולת כאב לחלוטין.

יתרון נוסף המצוי במכשיר ה- Soprano Ice 3D הוא העובדה שהוא פועל על פני שטח עור רחב ומספק 3 אורכי גל שונים בו זמנית אשר משתנים במהלך הטיפול ומתאימים עצמם למבנה האנטומי של זקיק השערה באופן פרטני, מה שמאפשר הסרת שיער יעילה יותר, בטוחה יותר, ובפחות טיפולים.

"מאז השקתו בעולם, נוסה המכשיר על ידי רופאים וחוקרים מובילים ברחבי העולם, כולם תמימי דעים על רמת יעילותו ובטיחותו בהשוואה למכשירי הסרת שיער מהדור הישן; כמו כן, זמן הטיפוח הופחת בחצי כתוצאה מיעילות הפעולה ושטח הפנים הרחב בו פועל המכשיר".


טכנולוגיה פורצת דרך בתחום הסרות השיער - Soprano Ice 3D Laser

מיתוסים ושאלות נפוצות:

אני בטוח שכמוני גם אתם שואלים את עצמכם שאלות כמו: זה באמת לא כואב? זה באמת יעיל? מותר להשתזף? האם יש גירוי או כוויות בעור? זה לתמיד?

אז ככה... כל השאלות האלה הן לגיטימיות לחלוטין, אבל כמשדברים על מכשיר הSoprano Ice 3D הן שייכות לעבר. הטכנולוגיה המתקדמת המצויה במכשיר אכן מאפשרת הסרת שיער יעילה ביותר ונטולת כאב, ללא כל גירוי בעור, וכן, מותר להשתזף (המכונה מצויידת בטכנולוגיה שמתאימה לכל גווני העור) וזה לא פוגם בתהליך ולו קצת. לאחר שביקרתי במרכז של מדיקל נובה, שם ביצעו עלי את התהליך באמצעות מכונת הסופראנו החדישה,המשכתי את יומי כרגיל, ועור הפנים שלי נשאר כפי שהיה לפני ההליך. לא הופיעו סימני גירוי, אדמומיות מיוחדת, או כל סימן כזה או אחר שמרמז על ביצוע הפרוצדורה.

טכנולוגיית ICE למניעת כוויות: ICE היא טכנולוגיה המאפשרת במקביל לפעולת החימום של זקיקי השערה, קירור מבוקר של שטח פני העור לפרקי זמן ממושכים יותר במהלך הטיפול,

ועל ידי מנגנון זה, למזער את הסיכון להיווצרות כוויות על פני שטח העור. קירור מבוקר של העור בטכנולוגיית ICE חוסך מהמטופל את חוסר נוחות הכרוך בחימום העור.

רשמיי בעת הטיפול:

למען האמת, זה מרגיש כאילו מעבירים לך על הפנים קוביית קרח קרה. לא הרגשתי שום הרגשה שאינה נעימה על העור, גם באזורים בהם יש עצם.

הופתעתי מכמה ההליך נעים ולא כואב כפי שחששתי שיהיה ואף אמרתי למטפלת שאני מרגיש שזה כמו עיסוי קר על העור.

כבר לא צריך לחכות לעונת החורף, אפשר להשתזף!

חודש אחרי הטיפול:

אומנם מדובר בטיפול ראשון, אבל אני יכול להגיד כי הטיפול הוכיח כבר בפעם הראשונה את יעילותו.

כמו שאמרה המטפלת, השיער נשר לאחר 2-3 ימים מיום ההליך, וגם אם צמח חזרה, הוא היה חלש כיוון שהוא מנותק ממקור דם.

ואכן כך היה. גם שיער שצמח בשנית נתלש בקלילות מעור הפנים, קו הזקן נשמר אחיד כמו שיצרה לי בעת הטיפול,

ואני שאלתי את עצמי איך לא עשיתי את זה קודם?

אם תבחרו לבצע הליך הסרת שיער, הייתי ממליץ לכם לוודא כי ההליך במרכז הרפואי שבחרתם מבוצע ע"י מכונת ה- Soprano Ice 3D- אתם לגמריי תודו לי על זה.

אסיים ואגיד שאני מחכה בקוצר רוח כבר לטיפול הבא, וכמובן שאמשיך לעדכן אודות המשך הטיפולים ויעילותם.

כאן לכל השאלות שלכם כמו תמיד,

אור.


#SopranoIce3D #medicalnova #almalasers #סופראנואייסהחדשה #הסרתשיער #הסרתשיערמיותר #הסרתשיערללאכאב #הסרתשיערחדשנית #הסרתשיערבקיץ #מדיקלנובה

© 2017 by Or Lev-Ari 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon