• Or Lev-Ari

Goodbye Bad Hair Days!


למראה השיער תפקיד חיוני בהשפעה על המראה שלנו, על הביטחון העצמי שלנו וכן על מצב הרוח שלנו ביומיום. לא סתם אנו מקדישים תשומת לב וחשיבות רבה כל כך מידי בוקר ובכל פעם שאנו יוצאים מהבית. מרבית הבעיות הקשורות בשיער שלנו כגון נשירה, קצוות מפוצלים, שבירה או שיער דליל מושפעות מהגנטיקה שלנו, הסביבה בה אנו חיים, הרגלי התזונה שלנו וכן מתהליכים שונים שאנו מעבירים את שיערנו, בין אם בעזרת ערכות ביתיות לצבע או אצל מעצבי השיער.

בתור בלוגר אופנה ולייפסטייל אני מרבה להצטלם ולכן מקפיד על מראה שיער מסודר, מטופח וכמובן בריא; ולכן יוצא ששואלים אותי לא מעט באילו תכשירים אני משתמש כדי לטפח ולעצב את שיערי. אתוודה שעד לפני כמה חודשים, השיער שלי לא נזקק לשום טיפול מיוחד מלבד שמפו ומרכך, אך ככל שאורך החיים שלי כבלוגר הפך יותר אינטנסיבי כך הרביתי להצטלם להפקות שונות וכן לטלווזיה, שם עיצבו את שיערי באמצעות ״הפן״ ושאר תכשירים; וכך, לאט לאט, השיער איבד את הברק הטבעי והפך קשה, יבש, ודק. מתוך רצון להשיב את מראה השיער לקדמותו ובריאותו, הסכמתי לשתף פעולה עם ג׳יימס ריצ׳רסון דיוטי פרי ולבחון את האמפולות החדשות לשיער מבית קרסטס - Kerestase Densifique המגיעות עם שמפו ומרכך ייעודיים כדי לתת מענה מלא ואופטימלי לטיפול בנזקי השיער. אז על מה מדובר, אופן השימוש, והאם באמת המוצרים יעילים? כל התשובות בכתבה!

קצת על המותג: Kérastase היא סדרת פרימיום בחטיבת טיפוח השיער של חברת לוריאל העולמית. קרסטס הושקה בצרפת בשנת 1964 ומאז,

במשך 50 שנה, “קרסטס” רותם את המומחיות שלו, בשילוב מדע חלוצי ויוקרה, על מנת ליצור מוצרי שיער יוקרתיים למען נשים וגברים אשר ידגישו את יופיו של השיער.

אז מה הובטח לי מסדרת Kérastase Densifique? בשימוש קבוע הן באמפולות והן בשמפו מבית קרסטס, אני אמור להבחין בשיער מלא וצפוף יותר, חזק יותר, קל לניהול, ומלא ברק טבעי!

איך זה עובד?

לא אלאה אתכם בהסברים על טכנולוגיית ״הייאנג״ החדשה לריפוי השיער המצוייה במוצרים; אולם אציין כי בתרכובת ישנן מולקולות ייחודיות המחדשות את התאים ומגדילות את קוטר סיבי השיער, לצד חומצה הילראונית- מלח טבעי המעשיר את השיער עמוקות ומעניק לו עמידות ויופי, אשר משולבת בקומפלקס גליקן האחראי על שחזור שורש השיערה ליצירת שיער צפוף ומלא יותר!

התחלת התהליך:

ביום הראשון כשהגעתי הביתה, כולי הייתי נרגש לנסות את המוצרים החדשים! פתחתי את האריזה המכילה מספור על כל אמפולה (כדי שאוכל להקפיד על שימוש מדויק), נכנסתי לאמבטיה, חפפתי בעזרת השמפו מבית קרסטס שמריח מעולה על אף היותו ״טיפולי״ (כבר לאחריו השיער הרגיש נעים ומרוענן), פתחתי את האמפולה, ובעזרת משפך ייעודי המתחבר אל ראש האמפולה שפכתי את תוכנה על קרקפת הראש, עיסיתי פנימה, ושטפתי היטב (שכן הטכנולוגיה המצויה באמפולות אמורה לטפל בקרקפת ובזקיקי השיער ישירות ובכך להעניק את אשר הובטח).

כבר לאחר השימוש הראשון חשתי בהבדל- השיער הרגיש נעים למגע, קטיפתי, בעל נפח, ואולי זה היה רק פסיכולוגי אבל הרגשתי כי מעט מהברק הטבעי שב. אציין, כי בבוקר שלמחרת, השיער לא הרגיש קל יותר לניהול; אבל היי גם רומא לא נבנתה ביום.

טיפ: עבור מי שסובל משיער שומני עדיף לבצע את התהליך בלילה שכן השיער נוטה להיות שומני במהלך השעתיים הראשונות שלאחר השימוש.

לאחר 10 ימי שימוש:

לאחר עשרה ימים בתוכנית בהם הקפדתי למרבה ההפתעה על שימוש בשמפו ובאמפולות, הבחנתי בשיפור ניכר לעין! השיער כבר לא רק הרגיש אחרת אלא גם נראה אחרת! השיער נראה מלא יותר, מרגיש חזק יותר, ומלא ברק טבעי. מבחינתי הגעתי ליעד! אפשר לרדת מהמטוס ולהחתים דרכון בדרך ליעד הטיפוח הבא. אבל יצר הסקרנות- וגם כי התוכנית אליה התחייבתי מדברת על שיפור יוצא מן הכלל לאחר 30 ימי שימוש הייתי חייב להמשיך!

במידה ואתם מרגישים כי לאחר 10 ימי שימוש הגעתם לתוצאה הרצויה מבחינתכם, ניתן לבצע תהליך חוזר שוב לאחר חודש בעזרת האמפולות שנותרו.

לאחר 30 ימי שימוש:

הגעתי לסוף התוכנית! יום יום חפפתי ועיסיתי את הקרקפת בשמפו ובאמפולות מבית קרסטס. מה שהצליח להפליא אותי יותר מהעובדה שהשימוש במוצרי הסדרה הוא קל להפליא, זה העובדה שהצלחתי לא לפספס אף יום. הקפדתי על 30 ימי שימוש מלאים בשמפו ובאמפולות מהסדרה! אם גם אתם כמוני ואתם חוששים שלא תקפידו בתוכנית, דעו לכם, כי השימוש במוצרים משתלב בצורה המוגנית ביותר בשגרת היום וניתן להשתמש באמפולה ביום או בלילה לבחירתכם. הרי לחפוף כולנו חופפים, וכל שנשאר לאחר מכן הוא לרוקן את תוכן האמפולה על קרקפת הראש ולעסות - כולנו יכולים להקדיש 60 שניות מיומנו כדי לטפח את אחד מהאלמנטים הכי חשובים בנראות החיצונית שלנו - השיער.

אם כן... לאחר 30 ימי שימוש אני יכול להגיד שהופתעתי מאוד מהשינוי במראה ובתחושת השיער! השיער היה צפוף, מלא נפח, ואף הרגיש חזק יותר, ומלא לחות וברק. ועל אף העובדה שהייתי סקפטי אני חייב להגיד תודה לדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רסון ששמעו את רחשי ליבי ולקחו אותי אל עבר מסע לחידוש השיער!

את מוצרי סדרת Kerestase Densifique ניתן להשיג באופן בלעדי בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

מארז של 30 אמפולות - 225$.

שמפו 250 מ״ל - 31$.

#KérastaseDensifique #kerestase #JrExclusives #jrdutyfree #orxlevari #fashionblogger #airportexclusives #airportgrooming #haircare #hairproducts #loreal #jamesrichardsondutyfree #jamesrichardson #גיימסריצרדסון #קרסטס #קרסטסדנסיפיק #חידושהשיער #שיער #טיפוחהשיער #אורלבארי #אורלבארי #Orxlevari #shampoo #טיפוח #קוסמטיקהוטיפוחבדיוטיפרי

© 2017 by Or Lev-Ari 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon